fbpx

bez hranic

Pro firmy

Libovolno jsou interiéry bez hranic. Navrhuji dětské pokojehravé koutky ve veřejných prostorech. Vyberu či nechám vyrobit nábytek na míru, preferuji kvalitní a přírodní materiály s dlouhou životností. Takové totiž neztrácí kvalitu a jejich krása nevyprchá.

 

Kromě dětských pokojů navrhuju také herničky a dětské koutky do cukráren, kaváren, restaurací, nákupních, sportovních či rodinných center.

Trendem dnešní doby je, že se stále více prostorů přizpůsobuje potřebám rodin s dětmi. Děti už dávno nepatří jen do školek a na oplocená hřiště. Jejich rodiče se chtějí bavit, vzdělávat, sportovat, nakupovat a své potomky mít při tom u sebe. Moderní podniky proto vycházející rodinám vstříc a ve svých prostorech budují zázemí pro menší děti.

Dětské koutky a herničky už nejsou jen výsadou cukráren a nákupních center, stále častěji se s nimi setkáte i v restauracích, vzdělávacích institucích nebo na sportovištích.

Přilákejte do svého podniku početnou skupinu aktivních rodičů, nabídněte jim možnost na chvíli si rodičovských povinností odpočinout a poskytněte jejich dětem atraktivní a bezpečné zázemí pro hraní.

Využijte služeb interiérové designérky se zaměřením na plnění dětských snů a pozvěte děti svých zákazníků do království fantazie.

Domluvte si se mnou schůzku a vymyslíme, čím nalákáme děti, aby k vám své rodiče vodily co nejčastěji.

8 + 13 =