fbpx

o mně

Vytvořte dětem prostor, kde mohou být samy sebou.

Měli jste jako malí svůj prostor, do kterého jste se mohli schovat před vnějším světem? A chtěli byste ho dopřát svým dětem?

Jako malá jsem neměla vlastní pokojíček. S bratrem jsme sdíleli pokoj, přes který rodiče chodili do ložnice. Asi si dokážete představit, jak jsme každý den spolu bojovali o prostor. Zvlášť v pubertě jsem hodně trpěla nedostatkem soukromí.

Když jsem vyrostla a odešla z domu, začala jsem si postupně plnit své sny o ideálním bydlení, ale touha malé holčičky po vlastním království ve mně zůstala.

Začala jsem vytvářet dětské pokoje a objevila svůj nový vesmír. Moje interiéry splní dětské představy a rádi si v nich budete hrát i vy, když pošlete děti k babičce. Dokážu se vcítit do potřeb a přání dítěte, ale současně mám nadhled a zkušenosti dospělé ženy a matky 2 dětí, takže poradím i v otázkách praktického využití.

Libové + volné

Jaké jsou pokojíčky z Libovolna? Libové + volné

Libové = krásné, vyladěné, vytuněné

Volné = poskytující prostor pro hru a projevení dětské individuality

Věděli jste, že děti, které vyrůstají v hezkém prostředí a obklopené přírodními materiály, mají v sobě ukotvený pocit bezpečí, mají lepší sebevědomí a jsou si vědomé vlastní hodnoty? Proto kladu důraz na vkusné řešení a upřednostňuju dřevo před plasty.

Ctím zásady Montessori a Waldorfské pedagogiky. Sama navíc vytvářím autorské tapety, závěsy či povlečení, jaké nikde nekoupíte, a zajistím vám i originální obraz malovaný přímo na stěnu.

hravé

Dětské pokoje se od jiných místností v domě liší tím, že v sobě spojují neobvykle hodně funkcí. Počítejte se mnou: je to ložnice, šatna, pracovna, místo pro setkávání s kamarády. Někdy také dílna, ateliér, hudební či taneční studio, posilovna. Občas i skladiště.

Za 11 let praxe v oblasti designu dětských pokojíčků jsem nasbírala zkušenosti, díky kterým máte jistotu, že pokojíček bude plnit všechny své funkce a že s dítětem poroste.

Mé schopnosti napojit se na touhy dětské duše a současně prakticky sestavit funkční prvky pro děti si všimly i firmy, a tak kromě dětských pokojů navrhuju také herničky a dětské koutky do restaurací, nákupních či cvičebních center…

Napište mi

Domluvme si schůzku